Recenze TPW Red Cell 90 tablet

Vratdom

Přidáno: 12. července 2017

• Funguje!!! :)
  • Vyssi cena

Produkt je super. Uz jsem vyzkousela mnoho "spalovacu" a musim rict, ze se vracim k Red Cellu. Funguje.

Luboš

Přidáno: 1. února 2017

(Upraveno 1. února 2017)

Zakoupeno v Aktin.cz

• Funguje. Neberu pravidelně. Pokud potřebuji něco shodit,beru jednu tobolku před běháním. Za týden je to znát.

Doporučuji.

JakubH

Přidáno: 3. listopadu 2016

Zakoupeno v Aktin.cz

• Nikdy před tím jsem spalovač tuků nepoužíval, teď jsem zkusil tento a funguje perfektně.
  • NIC

Ověřený zákazník FITPOWER.cz

M.

Přidáno: 11. července 2016

(Upraveno 11. července 2016)

Zakoupeno v FITPOWER.cz

• Nepali po uziti zaludek
  • Nema rychly "najezd"lo kterem by bolela hlava
  • Cloveka prijemne nabudi na trenink
  • V kkmbinaci se 2g l-carnitinu se i po 20min kardia clovek zpoti, jako by vylezl ze sauny
  • Delai vydrz pri treninku
  • Snad jen ta cena, ale i to se da skousnout, za takovyto luxus.

Vyborne kapsle s efektem, ktery slibuji

Aneth M

Přidáno: 29. března 2016

• Kvalita
  • Účinnost
  • Rychlé doručení
  • Kapsle rychle mizí

Po nějaké zkušenosti se s cvičením jsem zkusila své první spalovače. Zatím užívám jen týden, ale už tak pociťuji při trénincích změny! Během pár minut jsem celá mokrá. Takže už jsem zvědavá až dorazí nějaké výsledky.

Petr Štekl

Přidáno: 8. července 2015

• silný účinek
  • dobrá nálada
  • bdělost
  • ostražitost
  • chuť cvičit
  • snížení chuti na jídlo
  • stačí sníst menší porce s pocitem plnosti
  • na nic jsem nepřišel

Mám bohaté zkušenosti s několika spalovači a tento je prozatím nejlepší ze všech. Měl jsem Grenade, Shred Matrix od MusclePharm a ten od Prom-inu. Nic se tomuto nevyrovná. Účinek je tady velmi intenzivní, ale příjemný! Člověk není roztěkaný, ale soustředěný. Po Red Cellu jsem vždycky odcvičil trénink na maximum s propoceným trikem a skvělým pocitem ;). Za měsíc 2kg tuku dole a 0,5kg svaloviny navíc se mi s tímto produktem povedlo dosáhnout a jsem s tím moc psokojený. Nepatřím k lidem s vysokým podílem tuku, dlouhodobě si kondici držím a proto považuji tento výsledek za super, břišní svaly na léto krásně vylezly napovrch :-).

Doporučuji neuvažovat momentálně o jiných produktech ke spalování tuků, jak je tento, je skutečně nejlepší, věřte mi, za těch 5 let co je s přestávkami užívám, je tento opravdu nejlepší, člověk je po něm produktivní, neunavený, žádný "crash" jako u Grenade se nekoná a v pohodě se vyspíte. Dávám 100%, zasloužených.

Registrovaný uživatel

Přidáno: 29. června 2015

Zakoupeno v Aktin.cz

• Ikdyž jsem bez energie, tak s Red Cell mám stejně kvalitní trenink, jako bych měla energie dostatek.
  • Obcas se mi trochu toci hlava, ale to prikladam i svemu nizkemu tlaku.

S red cell jsem zacala nedavno a zatim si beru jednu tabletu rano na lacno a jednu pred treninkem, pozdeji hodlam davku navysit na dve tablety pred treninkem. Zatim jsou moje zkusenosti vesmes pozitivni. Treninky jsou s timto produktem skvele.