Lion Nutrition Combo 8 100 kapslí

Typ
carnitine

• , zakoupeno v Wellness4you

• Celkem dobrá cena
    • Velikost tablet a jejich zápach před pozřením.

účinky ještě nevím, používám teprve chvíli.

• , zakoupeno v fit-pro.cz

• berlička pro cvičící
    • redukce tukových zásob
    • výdrž při tréninku
    • funguje
    • doporučení od Adenike Endtové Bikini Fitness
    • pachuť
    • velikost tablety

Již mám druhé balení, spalovač funguje. Je to fajn berlička pro likvidaci posledních kil navíc a pro výdrž při tréninku. Jsem ráda, že jsem našla doporučení od Adenike.
    Chuť není moc fajn, protože tableta je velká, když se vám nepodaří polknout úplně hladce zůstává v ústech pachuť. Ale dá se na to navyknout.
    Pro vyzkoušení rozhodně doporučuji, sama budu kupovat určitě dál.

Forma
tablety
Počet tablet/kapslí
Objem
720 ml
Typ
carnitine

Lion Nutrition, Combo 8, 100 tablet

Combo 8 je komplexní suplement, směs 8 aktivních látek, které podporují spalování tuků, ve spojitosti s fyzickou aktivitou zárověn podporuje koncentraci, koordinaci.

Obsah učiných látek: v 1 tabletě

Synephrin (extrakt citrus aurantium) 10 mg

Bílá vrba (extrakt) 120 mg

Zázvor 100 mg

Černý pepř (extrakt) 5 mg

• Složení: Taurin, L-Karnitin tartrát, Kofein, Green Tea (zelený čaj) extrakt, zázvor, černý pepř extrakt, bílá vrba extrakt, látka protispékavá: Fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, Extrakt Citrus Aurantium – Synephrin, Steran hořečnatý.
  • Obsah balení: 100 tablet
  • Doporučené dávkování: 1 tableta 30 minut před fyzickou aktivitou.
  • Upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Obsahuje Kofein. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

• , zakoupeno v Wellness4you

• Celkem dobrá cena
    • Velikost tablet a jejich zápach před pozřením.

účinky ještě nevím, používám teprve chvíli.

• Zvyseni energie a vykonu
    • Zlepseni spalovani tuku
    • Zlepseni nalady
    • Velka tableta
    • Zapach

Combo jsem vyzkousela na zaklade doporuceni na netu. Pouzivam ho jako doplnek k behani a Hiit cviceni. U obojiho zpusobi drivejsi zahrati, poceni a do cviceni se vam jakoby hned "chce":) Pri behu se mi dari ubehnout delsi vzdalenosti, s vetsi energii a vyssi rychlosti. Proste fakt nakopavac:)
    Vzhledem ke koncentracim ucinnych latek by nemel byt problem dlouhodobe uzivani. Ale sportuji temer denne a Combo uzivam radeji tak 2-3x tydne a jednou za cas necham cca mesic uplne pauzu. Baleni mi vydrzelo cca rok a nyni budu kupovat dalsi.

• , zakoupeno v fit-pro.cz

• berlička pro cvičící
    • redukce tukových zásob
    • výdrž při tréninku
    • funguje
    • doporučení od Adenike Endtové Bikini Fitness
    • pachuť
    • velikost tablety

Pro vyzkoušení rozhodně doporučuji, sama budu kupovat určitě dál.

• po intenzivním cvičení určitě zabírá
    • velká tableta
    • špatně se polyká
    • dost zapáchá
    • nepociťuji zvýšenou energii, jak je prezentováno.

Tento produkt jsem si koupila na doporučení, jako vylepšená verze Ultra Cutter. Již po otevření neuvěřitelný smrad. Největší překážkou je pro mě spolknout prášek. Vyjímečně bez zvednutí žaludku. Musím míchat se skořicí, abych to vůbec spolkla právě kvůli zápachu. Účinky jsou dobré, i když energii navíc necítím, výsledky jsou znát na těle. Doporučila bych pouze těm, kteří nejsou tak přehnaně citlivý jako já na tento specifický zápach. Výše zmíněný Cutter byl oproti tomu téměř bez zápachu. Zvažuji tedy pro příště spíše jinou značku Lipo apod.