Extrifit Syne Thermogenic Fat Burner 60 tablet

TOP 31 v kategorii Spalovače tuků

Extrifit Syne Thermogenic Fat Burner 60 tablet

Syne Thermogenic 10 mg Burner obsahuje účinnou látku synefrin - extrakt z Citrus aurantium, která má stimulační účinek. Syne Thermogenic byl koncipován pro maximální...
Garantovaný nákup z Fit-house

Skladem • 1 varianta59 Kč477xDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 047xUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 7 527xDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 229xDalší informace
Skladem • 1 varianta60 Kč88 % • 46xDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 462xShop roku '22 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 7 735xDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 3 040xDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč97 % • 4 730xDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč14xDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek70 Kč50 % • 7xDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek40 Kč1xDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 650xDalší informace
Skladem • 1 varianta50 Kč100 % • 34xDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek65 Kč99 % • 10 743xShop roku '22 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variant66 Kč98 % • 452xDalší informace

tablety
Počet tablet/kapslí
Typ
synephrine

Syne Thermogenic byl koncipován pro maximální dosažení účinku. Syne Thermogenic 10 mg Burner ocení sportovci, kteří jsou v období redukční diety.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

• doporučená dávka je 1 tableta Syne Thermogenic 10 mg Burner denně
  • užívejte nejlépe 30 – 60 minut před fyzickým výkonem
  • neužívejte před spánkem

Citrus aurantium extrakt (95 % synefrinu); plnidla: maltodextrin, celulóza; protispékavé látky: stearan hořečnatý, fosforečnan vápenatý

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta50 Kč100 % • 2 123xDalší informace

• Stále budu objednávát
    • Co jsem hledal to jsem našel

Vřele produkt doporučuji,maximální spokojenost

Funguje dobře.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta50 Kč100 % • 2 123xDalší informace
    Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 1 976xDalší informace
  • , zakoupeno v kulturistika.com

Produkt funguje jak má spokojenost

• , zakoupeno v kulturistika.com

Nevěřil jsem ale má něco do sebe, pěkně zahřeje

• Dobrý účinek
    • Obsah balení
    • Vzhledem k velikosti krabičky je obsah tablet v 1/5 takže za mě zbytečně velká krabička
  • , zakoupeno v kulturistika.com

Funguje líp, než předešlá verze. Za mě super.

• , zakoupeno v Dafit.cz

• Nebolí mě po něm žaludek
    • Prášek lze lehce spolknout
  • , zakoupeno v kulturistika.com

• Se vším dohromady to určitě pomáhá

• - Funguje
    • - Cena